Zařazeno v oborech:
Cestovní ruch a ubytování
Pozice:
Pokojská
Lokalita:
Liberec
Zveřejnil:
Úřad práce Liberec
Může se Vám hodit:
Pokojská Liberec

Volné pracovní místo POKOJSKÁ/Ý

23.9.2016
SunGarden.cz s.r.o.
Místo pracoviště
Venušina 897/5, Liberec I-Staré Město, 460 01, Liberec
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vyučení
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
Úklid apartmánů a zázemí domu, příprava snídaní, nabídka doplňkových služeb, ubytování a od ubytování hostů.
Výhodou: řidičský průkaz, registrace na ÚP, cizí jakyk (Aj/Nj), kladný vztah ke zvířatům
Úvazek: 40 hod/týdně, 1 směna, pracovní doba: 8 – 16:00
Vzdělání: výuční list popř. výuční list s maturitou (vyučení v oboru není podmínkou)
Nástup: ihned
Zaslat životopis e-mailem a do předmětu uvést vždy pozici, o kterou se ucházíte, popř. se hlásit osobně v úterý v době 9.00–12.00 hod.- životopis s sebou

Podobné nabídky práce

POKOJSKÁ WELLNESS HOTEL BABYLON
POŽADUJEME: - ÚSO/SŠ - spolehlivost, samostatnost - dodržování hygienických a bezpečnostních předpisů - dobrá fyzická zdatnost NABÍZÍME: - hlavní pracovní poměr - příjemný kolektiv a pracovní prostředí - nástup: IHNED - mzdové po ...
CENTRUM BABYLON, a.s. Nitranská 415/1, Liberec Plný úvazek
dnes
UKLÍZEČ/KA
Dohoda o provedení práce (brigáda) na 1 hod./den Po - Pá, pracovní doba od cca 17.00 hod. Hlásit se předem telefonicky
UNI-CLEANS s.r.o. Vrchlického 830/41, Liberec Brigády
dnes
UKLÍZEČ/KA
Dohoda o provedení práce (brigáda) na 3 hod./den Po - Pá, pracovní doba od cca 5.30 hod. nebo od 6.00 hod. Hlásit se předem telefonicky
UNI-CLEANS s.r.o. Nákladní 429/6, Liberec Brigády
dnes
UKLÍZEČ/KA A POMOCNÍK/CE
Práce na DPP, max. 3 měsíce Pracoviště v Liberci na více místech podle zakázek Domluvit si schůzku předem telefonicky
UNI-CLEANS s.r.o. Dr. Milady Horákové 185/66, Liberec Brigády
dnes
POKOJSKÝ/Á
Náplň práce: výpomoc na snídaních, úklid pokojů, občasná výpomoc v prádelně Krátký/dlouhý týden - od 7:00 hod. Plat: 80,- Kč/hodina Plat po zaučení: 90,- Kč/hodina + prémie
HR Jítrava s.r.o. 70, Rynoltice Plný úvazek
týden
POKOJSKÝ/Á V HOTELU
Možnost práce i na dohodu o provedení práce Hlásit se e-mailem nebo telefonicky.
Devil's cleaning s.r.o. Nitranská 415/1, Liberec Plný úvazek, Brigády
týden