Volné pracovní místo  Pomocná operátorka/kontrolorka kvality

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 115 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Světový lídr v oboru tepelného zpracování kovů,
hledá pro svůj závod v Brně-Slatině pozici:
Pomocná operátorka/kontrolorka kvality (hledáme 3 pozice)
(práce velmi vhodná pro ženy!)
Popis pozice:
Kontrola a příprava vsázek (zaškolíme)
Vyplňování výrobní dokumentace (zaškolíme)
Obsluha jednoduchých zařízení
Požadujeme:
Odpovědnost, pracovitost a spolehlivost
Ochotu se učit - všechno Vás naučíme, ale musíte chtít
Práci v 12h směnách nepřetržitého provozu
Úspěšným kandidátům/kandidátkám nabízíme:
Hlavní pracovní poměr ve stabilní, perspektivní, nadnárodní společnosti
Mzdové ohodnocení - po zapracování 115 czk/h, + speciální příplatky za směnnost
Všechny příplatky dle zákoníku práce jsou samozřejmostí
Další benefity - čtvrtletní prémie, stravenky, penzijní připojištění
Práce ve společnosti rodinného typu (celkem 34 lidí), v zdraví neškodlivém prostředí
Pracoviště: Tuřanka 112, 627 00 Brno (areál CTParku Černovické Terasy), MHD blízko závodu
Datum nástupu:
po dohodě, nejlépe ihned
Kontakt:
email: použijte odpovědní formulář
Těšíme se na Vás!

Vhodné pro

Směnnost

Nepřetržitý provoz

Pracovní období

od 15.9.2016