Zařazeno v oborech:
Gastronomie a pohostinství
Pozice:
Pomocná síla do kuchyně
Lokalita:
Nymburk
Zveřejnil:
Úřad práce Nymburk
Může se Vám hodit:
Pomocná síla do kuchyně Nymburk

Volné pracovní místo Pomocná síla do kuchyně

1.9.2016
GASTROCENTRUM POSFORM s.r.o.
Místo pracoviště
Boleslavská třída 398, Nymburk, 288 02, Nymburk
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vyučení
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Pomocné práce v kuchyni

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Podobné nabídky práce

PRACOVNÍK VE VÝROBĚ POTRAVIN - jedosměnný provoz/denní
Hledáme zaměstnance do výrobny lahůdek na HPP – denní směna. Pracovní doba po-pá 6:00-14:30 + každá třetí sobota 03:00-06:00. Možnost zkráceného pracovního úvazku (35hod týdně) po-pá 7:00-14:30. Platové ohodnocení: nástup 13.800 K ...
Jiří Fiala, s.r.o. Purkyňova 2089/42, Nymburk Plný úvazek
týden
POMOCNICE V KUCHYNI ŠKOLNÍ JÍDELNY
Náplň práce: pomocné práce v provozu školní kuchyně. Střídavá práce i o víkendech. Nabízíme: příspěvek na dovolenou, penzijní připojištění, stravování; Kontaktovat nás můžete e.mailem, telefonicky v době od 7.00 -14.00 hod. nebo ...
Hotelová a státní jazyková škola Komenského 156/7, Poděbrady Plný úvazek
aktivní
PIZZAŘ
nástup možný ihned; prac.poměr na dobu neurčitou albánský jazyk - výhodou Zájemci nás mohou kontaktovat telefonicky PO-NE od 10:00 - 17:00 hod. nebo na e-mail.
VITA PIZZA s.r.o. Palackého třída 83/41, Nymburk Plný úvazek
aktivní
POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ
Pomocné práce v kuchyni, úklid zázemí. Kantaktujte nás e.mailem, telefonicky v době od 8.00 - 14.00 hod, nebo osobně: Gastrocentrum Posform s.r.o., Boleslavská 398, Nymburk.
GASTROCENTRUM POSFORM s.r.o. Boleslavská třída 398, Nymburk Plný úvazek, Brigády, Brigády
aktivní
POMOCNÁ SÍLA DO PEKÁRNY
Požadavky: Zdravotní průkaz, vyučení v oboru není podmínkou, ostatní zaučíme; Nabízíme: finanční ohodnocení + odměny; Zájemci se mohou hlásit telefonicky denně v době od 9:00 - 15:00 hod. nebo osobně v době od 10:00 - 12:00 hod ...
ČIPEK, s.r.o. 286, Činěves Plný úvazek
aktivní
POMOCNÍK CUKRÁŘE
Pracovní doba Po - Pá 7:00 - 15:00 hod.
DiViPiX s.r.o. Palackého 429/5, Lysá nad Labem Plný úvazek, Brigády