Volné pracovní místo  Pomocná síla do kuchyně

Firma
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda od 73 Kč / měsíc

Nabízíme práci pro Pomocného kuchaře v řetězci fastfoodů Česká kuchyně v nákupním centru Haná nebo Olympia v Olomouci. Pokud Vás pozice zaujala, zašlete nám svůj životopis ještě dnes!

Náplň práce:
  • výpomoc v kuchyni (pravá ruka kuchaře)
  • chystání příloh (loupání, krájení), umývání nádobí, údržba kuchyně
  • výpomoc při výdeji jídla
  • časové rozpětí pracovní doby 5 - 6 hodin denně

Požadujeme:
  • smysl pro pořádek a čistotu
  • potravinářský průkaz
  • spolehlivost a komunikativnost
  • časovou flexibilitu (schopnost přizpůsobit se požadavkům kuchařů)

Nabízíme:
  • práci v příjemném prostředí
  • odpovídající platové ohodnocení (navýšení mzdy po zkušební lhůtě)
  • občerstvení zdarma

V případě, že splňujete výše uvedené požadavky, zašlete nám Váš životopis POUZE na e-mail: použijte odpovědní formulář Pokud Vás nebudeme kontaktovat do 3 týdnů od zaslání životopisu, berte to prosím tak, že byla dána přednost jiným kandidátům, kteří lépe vyhovují požadavkům na zadanou pozici. Velice děkujeme za pochopení.

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 15.10.2016