Volné pracovní místo Pomocná síla do kuchyně

4.1.2017
AquaKlim, s.r.o.
Místo pracoviště
24, Hýlov, 742 83, Klimkovice
Plný úvazek
Minimální vzdělání
základní
Směnnost
Jednosměnný provoz

Místo výkonu práce: Provozovna Sanatoria Klimkovice, 742 84 Klimkovice – Hýlov

Osobně se můžete dostavit na adresu pracoviště.
CV zasílejte na e-mail: poslat email

Vyučení není nutné.
Požadujeme fyzickou zdatnost, pracovitost, spolehlivost.

Náplň práce:

  • mytí nádobí
  • čištění zeleniny
  • pomocné práce v kuchyni
  • úklidové práce

Dlouhý a krátký týden.
Nástup možný ihned.

Zaměstnanecké výhody:
Možnost ubytování v blízkosti místa výkonu práce, penzijní připojištění.

Podobné nabídky práce

Kuchař / kuchařka do penzionu
JOBSYSTEM s.r.o. moravskoslezský kraj Plný úvazek
dnes
Hledáme kuchaře do prestižního bistra
Hledáme kuchaře do našeho prestižního bistra: MOSS, která je čerstvým projektem na gastronomické mapě v Ostravě. Bistro nabízí ASIAN FOOD - AUTENTICKÁ THAJSKÁ KUCHYNĚ VAŘENÁ S LÁSKOU!!! polévky (asijské), saláty, sendviče atd. ...
MITOJAK Company s.r.o. Ostrava Plný úvazek
týden
Kuchař/Kuchařka
- Příprava a transport teplých i studených jídel - Příprava minutek na speciální akce - Operativní řízení kuchyně
Randstad s.r.o. Moravskoslezský kraj Plný úvazek
týden
Výpomoc v kuchyni - až 16 000 Kč/měs. + další benefity
Různorodé pomocné práce v kuchyni, jako je např. příprava surovin či obsluha myčky nádobí.
aktivní
Kuchař/ka
Pracoviště: Kampus Palace, Smetanovo náměstí 3116/10, Moravská Ostrava V případě zájmu volejte od 16.00 do 18.00 hod. na tel. Nechodit osobně bez předchozí domluvy se zaměstnavatelem. Hledáme do nově vzniklé, krásné dvoupatrové r ...
Casa Playa s.r.o. Smetanovo náměstí 3116/10, Ostrava Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Brigády, Brigády
včera
kuchař/ka
Místo výkonu práce: Nádražní 955/106, Moravská Ostrava Zaměstnanecké výhody: stravenky První kontakt: telefonicky v Po-Pá 9-17 hod. e-mailem: <!--poslatEmail-->
ALVI, spol. s r. o. Nádražní 955/106, Ostrava Plný úvazek
týden