Volné pracovní místo  Pomocná síla v hotelu/pracovník úklidu

Firma
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda od 12 200 Kč / měsíc

Pracoviště: Wolkerova č.p. 1197/29, Olomouc. Předpokládaný nástup co nejdříve. Pracovní poměr na dobu určitou.

Náplň práce:
  • Zajišťování reprezentativního vzhledu hotelu s cílem zajistit naprostou čistotu a úroveň služeb garantovanou hostům značkou ibis
  • Provádění každodenního úklidu a údržby všech částí hotelu - především hotelových pokojů, veřejných prostor vč. okolí hotelu, restaurace, kanceláří, konferenčních místností
  • Pomocné práce v hotelu i v kuchyni - mytí nádobí, úklid kuchyně apod.
  • Dodržování hygienických, bezpečnostních a pracovních standardů při práci

Profil kandidáta: zaměření na detail a čistotu, zodpovědný přístup k práci, spolehlivost, vysoké pracovní nasazení, ochota a příjemné vystupování, týmový hráč, zkušenost s prací v hotelovém sektoru výhodou

Nabízíme: práci na hlavní pracovní poměr na základě pracovní smlouvy, příjemné pracovní prostředí v moderním hotelu blízko centra Olomouce, možnost osobního rozvoje, práci ve společnosti, která se stará o životní prostředí, benefity v rámci mezinárodní sítě AccorHotels, závodní stravování

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete svůj životopis POUZE na e-mail použijte odpovědní formulář (Ivana Bokůvková - personalista).

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.2.2017