Volné pracovní místo  POMOCNÁ SÍLA V KUCHYNI, VÝDEJ OBĚDŮ, PŘÍPRAVA ZELENINY

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Brigády
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 24 000–35 000 Kč / měsíc

KO: Běčáková Pavlína tel.: použijte odpovědní formulář - volejte denně od 7 - 11 hod., email: použijte odpovědní formulář

Požadujeme:
  • samostatnost, flexibilita, schopnost komunikace s lidmi
  • praxe výhodou
Nabízíme:
  • denní strava zdarma, pro rodinného příslušníka za 40 Kč
Náplň práce:
  • denní výdej obědů firmám a strávníkům

Možnost pracovního růstu.
Pracovní doba 4:20 - 13:20 hod., 4:20 - 8:20 hod. výdej obědů, přestávka. Rozdělení práce dle denního harmonogramu.
Jedná se o práci v kuchyni, výdej do jídlonosičů, várnic, příprava zeleniny, závěrečný úklid kuchyně.

Benefity

  • Podnikové stravování

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2024

Máte zájem o nabídku POMOCNÁ SÍLA V KUCHYNI, VÝDEJ OBĚDŮ, PŘÍPRAVA ZELENINY?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Pavlína Běčáková z Pavlína Běčáková

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku POMOCNÁ SÍLA V KUCHYNI, VÝDEJ OBĚDŮ, PŘÍPRAVA ZELENINY

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.