Volné pracovní místo  Pomocná síla v kuchyni - zaměření na studenou kuchyni

Firma
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 12 000–16 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce Pardubice.
Náplň práce: Výroba výrobků studené kuchyně- salát, pomazánky, malé salátky, výpomoc na pekárně a cukrárně, pomocné práce v kuchyni, hrubá příprava zeleniny, obsluha myčky, úklid výrobní části…dle potřeby Požadavky: Hledáme zručného a slušného kolegu/kolegyni s chutí pracovat ve velkokapacitní kuchyni. Praxe v oblasti gastronomie či potravinářství vítána, není však podmínkou. Vstřícnost, odolnost vůči stresu, loajalita, pozitivní člověk, který chce pracovat. Potravinářský průkaz potřebný.

Zaměstnanecké výhody: volné víkendy, slevy na firemní výrobky, firemní stravování, moderní pracoviště v centru města, možnost dalšího vzdělávání, moderní a příjemné pracovní prostředí.

Místo je vhodné i pro absolventy.
První kontakt telefonicky (v odpoledních hodinách), e-mailem nebo osobně - POHANKA-jídelna pro zdraví, třída Míru 20670, 530 02 Pardubice, v odpoledních hodinách.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.11.2017