Volné pracovní místo Pomocná síla v kuchyni

2.9.2016
Gymnázium Kolín
Místo pracoviště
Bezručova 980, Kolín II, 280 02, Kolín
Pracovní poměr
Zkrácený úvazek
Minimální vzdělání
základní
Směnnost
Jednosměnný provoz

Náplň práce: pomocné práce ve školní jídelně, mytí nádobí a úklid.
Nabízíme: příspěvek na obědy, dodatková dovolená.
Kontakt telefonicky (Po-Pá 8:00–14:00), e-mailem nebo osobně po telefonické domluvě.

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Podobné nabídky práce

Ostatní pracovníci pro přípravu rychlého občerstvení
Osobní kontakt: ÚT - 14:00 -17:00 po předchozí telefonické domluvě Požadujeme: - základní znalost asijských surovin v gastronomii - fyzickou zdatnost, časová flexibilita - vietnamština výhodou (komunikační jazyk na pracovišti) Nab ...
PQT Prosperity Invest s.r.o. Rorejcova 906, Kolín Plný úvazek
aktivní
Kuchaři (kromě šéfkuchařů)
aktivní
Pomocná síla v kuchyni
Náplň práce - pomocné práce v kuchyni - umývání nádobí - základní příprava pokrmů Pracovní doba 9:00 - 21:00 - směnny po dohodě se zaměstnavatelem Osobní kontakt PÁ - 09:00 - 15:00
Michal Panc U Jezera 767, Velký Osek Plný úvazek
aktivní
Pomocný pracovník v potravinářském sektoru
Výroba tofu Fyzicky namáhavá práce Pracovní doba 07:00 - 16:00 Osobní kontakt: Palackého 666, Velim - PO-PÁ 07:00 - 15:00
Dang Long Palackého 666, Velim Plný úvazek
aktivní
Kuchař
Požadujeme: aktivní přístup a zájem o obor, nutný ŘP sk. B Náplň práce: příprava pokrmů - převážně české kuchyně, vaření z masa z vlastního chovu, vaření pouze z čerstvých a lokálních surovin Pracovní doba: Po - Pá 8-14 Zaměstnane ...
Ing. Karel Horák 134, Choťovice Plný úvazek
aktivní
Pizzař
Požadujeme: - praxe na pozici pizzař min. 3 roky Nabízíme: - podnikové stravování Krátký/dlouhý týden 12h PO - NE (dle domluvy) Osobní kontakt - denně 10:00 - 22:00
Fatmir Rušidi U Kostelíčka 64, Kolín Plný úvazek