Volné pracovní místo  Pomocná síla za barem, servírka, recepční

Firma
Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 11 000–13 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

místo výkonu práce : Penzion Hermes, Ježník 86, Krnov
Požadavky: spolehlivost, zodpovědnost, příjemné vystupování, praxe v oboru gastronomie výhodou, NUTNÁ ZNALOST ANGLICKÉHO NEBO NĚMECKÉHO JAZYKA. Zkrácený úvazek - 30 hodin týdně.
Náplň práce: práce s ubytovacím systémem, zápis rezervací, emailová korespondence s hosty, úklid, obsluha hotelových hostů během snídaní, obsluha hostů přes obědy.
Přibližný harmonogram dne: 6:30/6:45-9:00 obsluha hotelových hostů, podávání snídaní, platby hostů, 9:00-10:00 uzavření směny, zápis rezervací, vyřizování emailů, 10:00-11:00 úklid restaurace, 11:00-11:30 obědová pauza, 11:30-13:30 obsluha hostů v restauraci - obědy. Pevná pracovní doba 6:30-6:45 příchod, 13:30-14:00 konec pracovní směny.
Hlásit se na telefon použijte odpovědní formulář od 8:00 do 17:00 hod.
Z : 24.8.2017

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.2.2018