Volné pracovní místo  Pomocné práce při šití potahů a výroby nábytku - práce vhodná i pro ženy

Firma
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 15 300–22 700 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

NÁPLŇ PRÁCE:
Pro našeho klienta, výrobce nábytku, hledáme uchazeče na pomocné práce v truhlářské dílně se zaměřením na šití.
Náplní práce šití čalouněných částí u nábytku a další pomocné práce.
Jedná se o práci v nových výrobních prostorech s velice příjemným kolektivem.

POŽADAVKY:
Požadujeme spolehlivost, pracovitost, manuální zručnost. Praxe v oboru výhodou nikoli podmínkou.

NABÍZÍME:
Nabízíme práci na hlavní pracovní poměr s možností dlouhodobé spolupráce.
Mzda při kvalitně odvedené práci po zaučení je až 22700Kč (mzda se skládá ze základní mzdy 15300Kč, výkonnostní prémie 7000Kč, dále dovolená, příplatky).
Dvousměnný provoz od pondělí do pátku (6:00-15:00 a 14:00-22:00).
Kompletní zaškolení, předchozí zkušenost na obdobné pozici není podmínkou.
Možnost profesního růstu.

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Sadská

Vhodné pro

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 14.12.2015