Volné pracovní místo  Pomocní montážní dělníci - vhodné pro ženy

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 17 000–19 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • silikonování a tmelení vnitřních i vnějších částí leteckých interiérů
  • práce v různých pozicích - v sedě, ve stoje, na štaflích, apod.
  • práce se silikonovací pistolí

Požadavky:
  • manuální zručnost, přesnost
  • snaha o neustálé zlepšování výsledků své práce
  • ochota pracovat v 2-směnném provozu

Nabízíme:
  • dlouhodobé zaměstnání ve stabilní mezinárodní společnosti
  • moderní pracovní prostředí
  • 5 týdnů dovolené
  • závodní stravování
  • příspěvek na dojíždění
  • nástupní plat 17000,- Kč; navýšení po zkušební době + prémie + docházkový bonus (tzn. cca od 20000,- Kč hrubého/měs.)
  • nástup možný ihned

V případě zájmu o pozici nás kontaktujte na uvedený e-mail nebo nás navštivte osobně na adrese společnosti.

Benefity

  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc

Vhodné pro

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 1.3.2017