Volné pracovní místo Pomocní pracovníci v rostlinné výrobě

4.6.2016
VL-FAMILY, s.r.o.
Místo pracoviště
Tuchoraz, 282 01, Tuchoraz
Plný úvazek
Minimální vzdělání
základní
Směnnost
Jednosměnný provoz

Náplň práce: trhání jablek. Jedná se o fyzicky náročnou práci.
Pracovní doba od 6:00, práce i o víkendu.
Kontakt e-mailem nebo telefonicky (Po-Pá 9–16 hod.).

Podobné nabídky práce

Pomocník ošetřovatele koní
První kontakt: e-mailem: <!--poslatEmail--> OZP Lehké pomocné práce při krmení a ošetřování koní a drobného zvířectva Požadujeme skvělý vztah ke zvířatům, zodpovědnost a pečlivost Pracovní doba: pružná ...
GRF CZECH s.r.o. Petra Bezruče 697, Pečky Zkrácený úvazek
týden
Pomocný/á zahradník/ce
Sázení květin, práce ve skleníku. Pracovní doba - 7:00 - 16:00. Sezónní zaměstnání. První kontakt - na výběrovém řízení 17.5.2017, ÚP Kolín, 2. patro - IPS, od 8:00 do 9:00
VP&Agency Partners s.r.o. 1, Vitice Plný úvazek
aktivní
Pomocný/á dělník/ce v ros. výrobě
Jedná se o velmi fyzicky namáhavé pomocné práce v ovocných sadech. První kontakt: výběrové řízení u zaměstnavatele (adresa: Tuchoraz 42, Český Brod 282 01) dne 12.5.2017 od 10:00 do 11:00. Požadujeme čistý TR.
AMH Personal Prague s.r.o. 42, Tuchoraz Plný úvazek
aktivní
Pomocný dělník v ros. výrobě
Jedná se o velmi fyzicky namáhavé pomocné práce v ovocných sadech. První kontakt: - výběrové řízení u zaměstnavatele - 12.5.2017 od 10:00 do 11:00 na adrese Sady Tuchoraz, Tuchoraz 42, Český Brod Požadujeme čistý TR. ...
aktivní
Pomocný dělník v ros.výrobě
SEZÓNNÍ PRÁCE Výběrové řízení: 2. 6. 2017 v 10 hodin, Sady Tuchoraz, Tuchoraz 42 Fyzicky namáhavé pomocné práce v ovocných sadech. Pracovní doba: dle počasí od 7 - 18 hod Požadavky: čistý trestní rejstřík. ...
aktivní
Pomocní pracovníci v rostlinné výrobě
Sezonní zaměstnání Práce na poli při sklizni zeleniny Fyzicky namáhavá práce Pracovní doba 6:00 - 14:30 Osobní kontakt - ÚT - 08:00 - 09:00
Rudolf Starý 39, Libodřice Plný úvazek