Volné pracovní místo  Pomocní údržbáři

Firma
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda od 1 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

POMOCNÍ ÚDRŽBÁŘI
Možnost prodloužení doby určité
Zaměstnavatel neuvedl mzdu
Požadujeme: nejlépe učební obor s technickým zaměřením (instalatér, podlahář, malíř,…), řidičský průkaz skupiny B, čistý trestní rejstřík, komunikativnost, flexibilitu, ochotu, pečlivost
Náplň práce: provádí údržbu a běžné opravy budovy a vybavení Domova Jabloňová
a souvisejících staveb a pozemků, organizuje opravy zajišťované dodavateli, podílí se v rámci svých možností a své profese na opravách a rekonstrukcích budovy Domova Jabloňová, v případě potřeby vypomáhá při údržbě a opravách ostatních objektů, užívaných Střediskem
Nabízíme: hlavní pracovní poměr, smysluplná práce, zázemí velké neziskové organizace, 5 týdnů dovolené, dotované obědy a jiné
První kontakt: telefonicky na čísle: použijte odpovědní formulář nebo e-mailem na: použijte odpovědní formulář
ov. 7.2.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 7.2.2017 do 31.1.2018