Volné pracovní místo  pomocník ve výrobě - lakovna

Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 24 500 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Požadujeme:
  • min. vzdělání vyučen
  • zkušenosti s obsluhou VZV výhodou
  • zkušenosti s obsluhou jeřábů výhodou
  • základní čtení výkresové dokumentace (rozměry, ne sváry)
  • manuální zručnost, dobrá pracovní morálka, flexibilita
  • zkušenost s prací na lakovně výhodou
  • fyzická zdatnost (práce vhodná spíše pro muže)

Náplň práce:
  • navěšování; příprava dílů pod lak, manipulace, třídění, počítání a skládání nalakovaných dílů
  • čištění závitů po lakování
  • plnění všech požadavků mistra

Nabízíme:
  • odpovídající mzdu včetně prémií
  • HPP na dobu určitou 1 rok, s možností prodloužení na dobu neurčitou
  • třísměnný provoz
  • firemní benefity
Zaměstnanecké výhody: : 5 týdnů dovolené; příspěvek na stravování (obědy nebo stravenky); příspěvek na penzijní připojištění; příspěvek na dovolenou a Vánoce; příspěvek za odpolední směnu; firemní a životní jubilea, odměna za narození dítěte, firemní vzdělávání apod.

Kontakt: tel. použijte odpovědní formulář , použijte odpovědní formulář od 6.00 do 14.00 hod. v PO - PÁ,
e-mail: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 1.4.2024 do 31.3.2025

Máte zájem o nabídku pomocník ve výrobě - lakovna?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Lucie Horejšová z BISO - Keibel s.r.o.

Aktualizováno před 5 dny

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku pomocník ve výrobě - lakovna

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.