Volné pracovní místo  Pomocný kuchař / Pomocná kuchařka ve školce / dětské skupině

Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 24 000 Kč / měsíc

1. kolo pouze písemně CV na e-mail. Motivační dopis a strukturovaný životopis zašlete na e-mail: použijte odpovědní formulář nejpozději do 30.4.2024. Do předmětu uveďte: Pomocný kuchař/ka.

Rozšiřujeme náš tým kuchyně a hledáme pomocného kuchaře/ku pro mateřské školy a dětské skupiny.

Náplní práce je příprava svačin a obědů, jejich portování pod dohledem zkušené kuchařky, úklid kuchyně a rozvoz jídel pro naše pobočky. Pracovní doba pondělí až pátek 6:30 – 15:00 hod.

Požadavky:
  • vyučení v oboru (kuchař, cukrář …) výhodou, praxe v oboru alespoň 1 rok
  • trestní bezúhonnost
  • podmínkou je ŘP sk. B a praxe v řízení
  • samostatnost, spolehlivost a pracovitost

Náplň práce:
  • příprava pokrmů (svačiny, obědy) pro děti věkové kategorie 1 – 6 let a zaměstnance mateřských škol a dětských skupin pod dohledem zkušeného kolegy,
  • výdej svačin a obědů ,
  • úklid po výdeji,
  • rozvoz jídel na pobočky
  • vedení základních formulářů k přípravě a výdeji jídel (evidence teplot, potravin, strávníků)
  • občasné zajišťování nákupů potravin pro přípravu jídla (drobné nákupy)
  • zajišťování dalších úkolů dle pokynů vedoucí stravovacího provozu, resp. ředitele

Podmínkou účasti ve výběrovém řízení je zaslání motivačního dopisu a strukturovaného životopisu na email: použijte odpovědní formulář nejpozději do 30.4.2024. Do předmětu uveďte: Pomocný kuchař/ka. Pokud zájemce nezašle životopis a motivační dopis, nebude zařazen do výběrového řízení.

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.6.2024 do 31.5.2025

Máte zájem o nabídku Pomocný kuchař / Pomocná kuchařka ve školce / dětské skupině?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Kontakt z Mrňousek CZ s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Pomocný kuchař / Pomocná kuchařka ve školce / dětské skupině

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.