Volné pracovní místo  Pomocný personál úklidu

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 10 000–12 000 Kč / měsíc

Životopis prosíme zaslat na email: použijte odpovědní formulář v případě zájmu budete pozváni na osobní pohovor; osobní kontakt po telefonické domluvě.
Náplň práce:
Venkovní běžný úklid kolem areálu - sběr odpadků, zametání chodníků či garáží, omytí odpadkových košů apod. V nepřízni počasí úklid v podzemních garážích.

Požadujeme:
  • pracovníka OZP
  • základní zkušenost v oblasti
  • odpovědnost, spolehlivost a samostatnost

Nabízíme:
  • práci v přátelském kolektivu
  • dlouhodobou spolupráci
  • atraktivní pracovní prostředí
  • Pracovní doba dohodou, zpravidla 7 - 15 hodin

Životopis prosíme zaslat na email: použijte odpovědní formulář v případě zájmu budete pozváni na osobní pohovor.
Výkonnostní prémie až 2000,-Kč

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 10.10.2016