Volné pracovní místo Pomocný pracovník pneuservisu.

14.9.2016
ContiTrade Services s.r.o.
Místo pracoviště
Novinářská 3305, Moravská Ostrava, 702 00, Ostrava
Pracovní poměr
Brigády
Minimální vzdělání
vyučení
Směnnost
Jednosměnný provoz

Náplň práce: pomocné práce v pneuservisu – demontáž, skladování, čištění kol.
Požadujeme:

  • fyzickou zdatnost,
  • časovou flexibilitu,
  • vyučení v oboru automechanik výhodou,
  • praxe v pneuservisu výhodou.

V případě zájmu zašlete životopis na e-mail.

Podobné nabídky práce

Automechanik - Ostrava (25 - 40 000/měsíc)
Ref. č.: 4-13-241070. Jste zapálení do aut? Baví vás opravovat auta a učit se nové technologie? Jste zkušení automechanici? Pak nás neváhejte kontaktovat! Máme práci přesně pro Vás!<br/> <br/>Vaší náplní práce bude:<ul> <li> prov ...
Grafton Recruitment s.r.o. Ostrava Plný úvazek
aktivní
Automechanik/čka nákladních automobilů
ZaMK Místo výkonu práce: Vratimovská 689/117, Kunčice, 719 00 Ostrava 19 Osobní kontakt po telefonické domluvě s majitelem p. Sochul´ákem, mobil <!--poslatEmail-->na adrese: Vratimovská 689/117, Ostrava-Kunčice. Požadavky: vyuč ...
Jozef Sochuľák Autodoprava Vratimovská 689/117, Ostrava Plný úvazek
dnes
Přijímací technik/čka, servisní poradce/kyně
Místo výkonu práce: Horní č.p. 3023/122 Bělský Les, Ostrava 30 Kontakt: telefonicky 7-15 hod, emailem. Požadujeme: -dovednosti v oblasti prodeje služeb zákazníkům -dobrá znalost práce na PC -znalost techniky vozidel -komunikačn ...
AUTO DUBINA, a.s. Horní 3023/122, Ostrava Plný úvazek
dnes
AUTOMECHANIK OSOBNÍCH AUTOMOBILŮ ZN. FORD
vyučen v oboru
MALÝ A VELKÝ, spol. s r.o. Ruská 2877, Ostrava Plný úvazek
dnes
Automechanik/čka nákladních vozidel
Pracoviště: ul. Chemická, Ostrava - Nová Ves V případě zájmu pište na e-mail nebo volejte na tel.: <!--poslatEmail-->. Požadujeme praxi a vyučení v oboru. Nástup možný ihned.
LP Okno - Trans s.r.o. Ostrava Plný úvazek
dnes
Automechanik/čka
Místo výkonu práce: Ostrava Kontakt: telefonicky 7-15 hod, emailem. Požadavky: vyučení v oboru, praxe min. 2 roky, řidičský průkaz sk. B.
dnes