Volné pracovní místo  Pomocný skladník

Firma
Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 14 000–17 000 Kč / měsíc

Přijmeme do pracovního poměru pracovníka/ci na pozici Skladník-řidič rozvozů v rámci ČR.
Pracovní úvazek: zkrácený/plný. Nástup: Dle dohody. Mzda: 14 000,-/17 000,- Kč, dle úvazku.
Požadujeme: znalost práce na PC, řidičské oprávnění skupiny B - podmínkou, organizační schopnosti, samostatnost, svědomitost, poctivost, pečlivost, schopnost práce pod tlakem, flexibilita, týmovost.
Náplň práce: příjem, naskladňování (fyzicky i elektronicky), správné uložení na sklad, vizuální kontrola, přepočítání množství, vyskladnění, příprava zakázek dle instrukcí, vedení záznamů o zásobách materiálu, evidence pohybu, komunikace s dodavateli, odpovědnost za korektnost inventur, udržování pořádku ve skladu.
Pokud Vás náš inzerát zaujal, prosím, zašlete životopis s motivačním dopisem POUZE na adresu: použijte odpovědní formulář

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 15.5.2017