Volné pracovní místo  Pomocný technik(-čka)

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 14 000 Kč / měsíc

Místo výkonu práce: Ruská 83/24, Vítkovice, 703 00 Ostrava 3
V případě zájmu prosíme o zasílání životopisů na e-mail: použijte odpovědní formulář (s označením pracovní pozice "Pomocný technik/čka")

Náplň práce:
Pasport dopravního značení a komunikací, asistence při měření dopravního značení, zapisování získaných dat do protokolů a jejich následné zpracování do el. podoby, práce s PC.

Požadujeme:
  • SŠ vzdělání s maturitou (technický/stavební obor)
  • velmi dobrou znalost práce s PC (MS Office - Excel, Word, Internet)
  • řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
  • samostatnost, spolehlivost, časovou flexibilitu
  • znalost geografických informačních systémů (GIS) velkou výhodou

Nabízíme:
  • odpovídající finanční ohodnocení dle výkonu, práce v mladém kolektivu, pozice vhodná pro absolventa

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2016 do 31.12.2016