Volné pracovní místo POMOCNÝ/Á KUCHAŘ/KA

12.8.2015
Eva Žáková
Místo pracoviště
40, Sedlec, 373 47, Sedlec
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vyučení
Směnnost
Turnusové služby

Praxe v oboru výhodou, vhodné i pro absolventy, – zaučíme, bezúhonnost.
Podnikové stravování, finanční ohodnocení – prémie.
V případě zájmu zašlete životopis na e-mail

Podobné nabídky práce

SAMOSTATNÝ KUCHAŘ (až 40.000,- Kč)
Baví Vás vařit tradiční česká jídla? Chcete pracovat v blízkosti vyšebrodského kláštera s výhledem na řeku Vltavu? Restaurace Inge ve Vyšším Brodě přijme vhodného kandidáta na pozici: SAMOSTATNÝ KUCHAŘ (40.000,- Kč) V pří ...
Advantage Consulting, s.r.o. jihočeský kraj Plný úvazek
aktivní
KUCHAŘ/KA - závodní kuchyně
Náplň práce: vaření jednotlivých chodů dle jídelního lístku a normy, výdej pokrmů a expedice hotových pokrmů, evidence spotřeby surovin, související evidence dle požadavků HACCP Požadavky:zkušenosti s přípravou hotových teplých i ...
ZÁRUBA GASTRO a.s. U Sirkárny 252/3, České Budějovice Plný úvazek
dnes
POMOCNÝ KUCHAŘ/KA
Náplň práce: pomocné práce při výrobě jídel - spolupráce s kuchařem, expedice pokrmů, mytí nádobí, sanitární práce v kuchyni. Požadujeme: spolehlivost, obratnost, fyzická zdatnost příjemné vystupování spolehlivost a příjemné vystu ...
dnes
KUCHAŘ/KA
VŘ dne 16.3.2017 v 14:00 hod. - Tř. 5. května 139/156, Lišov (restaurace Obec) Požadavky: vyučen v oboru, praxe velkou výhodou. Mzda bude upřesněna při osobním pohovoru dle zkušeností a praxe.
Tomáš Jelínek třída 5. května 139/156, Lišov Plný úvazek
dnes
KUCHAŘ
VŘ dne 13.3.2017 v 13:30 hod. - zasedací místnost č. 101 (Úřad práce v ČB) Vyučen. Pracovní doba 8 - 16 hod a 10 - 18 hod. Pracovní poměr na dobu určitou, po skončení možnost domluvy na dobu neurčitou
Šárka Hloušková Schandlová U Parku 1135, Hluboká nad Vltavou Plný úvazek
dnes
KUCHAŘ/KA
Pracovní doba 10:00 hod - 22:00 hod, turnus - krátký, dlouhý týden, příspěvek na personální stravování, roční prémie. Kontaktovat telefonicky nebo e-mailem PO - PA od 8:00 - 16:00 hod.
STINGO s.r.o. Mlýnská 165/6, České Budějovice Plný úvazek
včera