Volné pracovní místo  Poradce pro výživu

Firma
Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 8 000–15 000 Kč / měsíc

Požadavky: odborné vzdělání či certifikaci v oboru výživy člověka, prokazatelné znalosti z oboru zdraví, výživy člověka a pohybu, nadstandardní komunikační dovednosti, zákaznicky orientovanou osobnost, obchodního ducha, praxe z oblasti nutričního poradenství či obchodní činnosti výhodou, kladný vztah ke zdravému životnímu stylu, výživě a pohybu, ochotu dále na sobě pracovat a schopnost učit se, uživatelskou znalost práce na PC (MS Office), aktivitu, samostatnost, iniciativnost, loajalitu, dynamickou a pozitivně naladěnou osobnost příjemného vystupování
Náplň práce: poradenství v oblasti zdraví, dietologie a výživy pro zajištěnou klientelu, práce s unikátním patentovaným softwarem, sestavování individualizovaných stravovacích plánů, práce s výživovými doplňky Světa zdraví, komunikace s lékařskou radou Světa zdraví, zajištění odbornosti, kreditu a obratu provozovny
Nabízíme: o práci pro stabilní a dynamicky se rozvíjející společnost na trhu, odpovídající finanční ohodnocení (fixní odměna + bonusy odvislé od dosažených výsledků), odborné zaškolení, možnost dalšího vzdělávání, pravidelných školení a odborného růstu, příjemné pracovní prostředí, vlastní kancelář, k dispozici asistentku, nástup: ihned, práci na zkrácený úvazek 2 dny v týdnu (vhodné i pro studenty), možnost trvalého uplatnění
Zájemci o pracovní místo zasílat svůj životopis s motivačním dopisem a fotografií na email.

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 3.10.2016