Volné pracovní místo  Poradce

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 30 000–35 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

PORADCE
Pro pobočku v Trutnově hledáme kolegu/kolegyni na pozici privátní poradce.
Co nabízíme:
Fixní příjem 20 000 Kč + bonusy při splnění obchodních cílů
Osobnostní a kariérní růst
Přidělení portfolia stávajících klientů České Pojišťovny
Přátelské prostředí a kolektiv mladé dynamické společnosti
Možnost služebního vozu
Vzdělávání v oblasti financí a obchodních dovedností
Náplň práce:
Péče o stávající portfolio klientů
Optimalizace produktů stávajících klientů a návrh řešení dle jejich aktuálních potřeb
Vyhledávání nových obchodních příležitostí
Pravidelný klientský servis regionální kanceláře
Administrativní činnost v rámci agendy obchodního místa Finhaus
Co požadujeme:
Dokončené středoškolské vzdělání
Výborné komunikační dovednosti
Čistý trestní rejstřík
Pro klientský přístup
Praxe v oblasti financí a obchodu výhodou
Řidičský průkaz skupiny B

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.12.2016