Volné pracovní místo  Posunovač (vedoucí posunu)

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 19 100 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

místo výkonu práce: Terezínská č.p. 57, 410 02 Lovosice.
Lovochemie, a.s., největší výrobce průmyslových hnojiv v ČR a největší zaměstnavatel v regionu Lovosicka hledá vhodné kandidáty na pozici: VEDOUCÍ POSUNU.
Náplň práce:
  • Organizování a provádění práce posunu na vlečce
  • Obsluha výhybek
  • Sestavování vlakových soustav
  • Úklid a drobná údržba kolejiště vlečky
  • Práce v nepřetržitém provozu
Požadujeme:
  • Vyučen (železniční doprava, technické zaměření výhodou)
  • Praxe v drážním provozu
  • Zkoušky vedoucího posunu výhodou
  • Dobrá fyzická kondice
  • Zdravotní způsobilost pro samostatný vstup do kolejiště dle vyhlášky č.101/1995 Sb., §2,odst.b) písm. 1
  • Ochota pracovat ve směnném provozu
  • Organizační schopnosti, samostatnost, spolehlivost
Nabízíme:
  • Zajímavou a odpovědnou práci
  • Zázemí silné společnosti s dlouholetou tradicí
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Práci na hlavní pracovní poměr
  • Možnost dalšího profesního a osobního rozvoje
  • Zajímavý balíček firemních benefitů (dovolená navíc, penzijní pojištění, podpora vzdělávání)
  • Závodní stravování.
Způsob kontaktování zaměstnavatele: Své životopisy posílejte na použijte odpovědní formulář odevzdejte osobně na personální oddělení nebo nás kontaktujte na tel. denně od 8:00-14:00: použijte odpovědní formulář , použijte odpovědní formulář (Petra Šmídová).
Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů a s jejich využitím pro účely hodnocení v rámci výběrového řízení v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb. v platném znění pro Českou republiku, o ochraně osobních údajů.

Vhodné pro

Směnnost

Nepřetržitý provoz

Pracovní období

od 1.10.2016 do 30.9.2017