Zařazeno v oborech:
Gastronomie a pohostinství
Pozice:
Pomocná síla do kuchyně
Lokalita:
Olomouc
Zveřejnil:
Úřad práce Olomouc
Může se Vám hodit:
Pomocná síla do kuchyně Olomouc

Volné pracovní místo Pouliční prodavač/ka rychlého občerstvení

25.11.2015
První jesenická farma - středisko praktického vyučování s.r.o.
Místo pracoviště
17. listopadu 1126/43, Olomouc, 779 00, Olomouc
Pracovní poměr
Zkrácený úvazek
Minimální vzdělání
vyučení
Směnnost
Pružná pracovní doba

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Olomouc a okolí.
Hledáme brigádníky na pozici „Příprava a prodej hot-dogů“. Doprava: z pracoviště na místo akce je zajištěno zaměstnavatelem.
Náplň práce: příprava a prodej hot-dogů; práce s mobilní prodejnou, práce s hotovostí; inkasování plateb od zákazníků.
Požadujeme: potravinářský průkaz; minimální věk 18 let; trestní bezúhonnost; komunikativnost, příjemné vystupování; přiměřená fyzická zdatnost.
Nabízíme: práce v zajímavém prostředí (festivaly, koncerty, trhy, hody aj.); získání nových zkušeností a dovedností; rozvoj osobnosti.
Kontakt možný osobně ve všední dny od 7:00 do 15:00 hod na adrese 17. listopadu č.p. 1126/43, Olomouc, mailem nebo telefonicky ve všední dny od 7:00 do 15:00 hod.