Volné pracovní místo  PPC specialista/tka

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 20 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Adámkova tř. 190, Hlinsko
NÁPLŇ PRÁCE: správa a optimalizace PPC kampani v inzertních systémech Adwords, Sklik, Facebook, analýzy a vyhodnocování výkonu kampaní a plnění stanovených KPI kampaní, spolupráce na tvorbě marketingových plánů.
POŽADAVKY: dobrou znalost Adwords a Sklik (certifikace Google výhodou), praktickou zkušenost se správou a optimalizací PPC kampaní, pokročilou znalost Google Analytics (certifikace výhodou), zkušenosti s Facebook ads a dalšími nástroji rovněž výhodou. Základní znalost AJ a výbornou znalost ČJ.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: pravidelné školení a mentoring od předních českých PPC specialistů, účast na konferencích a panelových diskuzích, možnost profesního růstu, přátelský a neformální pracovní kolektiv a motivační finanční ohodnocení.
První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle od 7-20hod. nebo e-mailovou adresou.

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní
  • Čeština - aktivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.10.2016