Volné pracovní místo  PR a projektový manažer

Firma
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně Bakalářské
Hrubá mzda od 30 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • akvizice mediálních partnerů a mediálních příspěvků, rozhovorů pro média
  • komunikace se zástupci médií
  • tvorba mediální a komunikační strategie
  • management sociálních sítí a webové stránky
  • koordinace PR a marketingových aktivit
  • zpracování žádostí o tuzemské a mezinárodní granty a projekty různých úrovní na daná odborná témata od vyhledávání vhodných výzev až po podávání projektů

Ideální uchazeč by měl mít:
  • VŠ vzdělaní
  • prokazatelné zkušenosti v oblasti komunikace s médii a veřejností
  • vynikající znalost českého a anglického (příp. i německého) jazyka
  • velmi dobré organizační a koordinační schopnosti
  • orientaci v mediálním prostředí i na sociálních sítích
  • aktivní přístup k práci, zodpovědnost
  • schopnost pracovat samostatně i v týmu
  • silné komunikační a prezentační dovednosti
  • schopnost vytvářet zajímavý obsah
  • reprezentativní vystupování
  • zkušenosti s řízením komunikačních projektů v oblasti kultury výhodou
  • trestní i občanskou bezúhonnost

Nabízíme:
  • zajímavou, inspirující a jedinečnou pracovní příležitost
  • 5 týdnů dovolené
  • indispoziční volno (2 dny po půl roce, 3 dny po roce trvání pracovního poměru)
  • výhodný mobilní tarif
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek z FKSP

Předpokládaný nástup: dohodou
Pracovní poměr: pracovní smlouva na dobu určitou na 1 rok, v případě oboustranné spokojenosti možnost prolongace
Pracovní úvazek: 1.0, tj. 40 hod./týdně (možnost částečného úvazku po dohodě)
Místo výkonu práce: Olomouc
Pracovní pozice: je vhodná pro OZP

V případě Vašeho zájmu o nabízenou pozici nám zašlete strukturovaný životopis v českém jazyce a motivační dopis na emailovou adresu použijte odpovědní formulář v termín do 15. 4. 2024.

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní
  • Němčina - aktivní
  • Čeština - aktivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP), cizince.

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.3.2024 do 28.2.2025