Volné pracovní místo  PR manažer

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 15 000–20 000 Kč / měsíc

Pro našeho významného klienta se sídlem v Písku hledáme vhodné kandidáty/ky na pracovní pozici PRODUKTOVÝ MANAŽER. Kontakt: Blanka Mašková, tel.: použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář
Náplň práce:
  • Příprava marketingových strategií dané produktové řady
  • Řízení životního cyklu výrobku (uvedení na trh, prodej, ukončení komercializace)
  • Řízení a vyhodnocování marketingových kampaní
  • Zodpovědnost za plánování a čerpání rozpočtu
  • Monitorování situace na trhu
  • Prezentace, školení
Požadujeme:
  • SŠ/VŠ technického směru
  • Praxe na podobné pozici min. 2 roky
  • MS Office – pokročilá úroveň, SAP výhodou
  • Aktivní znalost AJ
  • Schopnost pracovat samostatně, pečlivost
  • Řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič
  • Ochota cestovat po ČR a SR podmínkou
Nabízíme:
  • Zajímavou a motivující práci
  • Práci v příjemném kolektivu v inspirativním prostředí mezinárodní firmy
  • Pravidelné vzdělávání a možnost profesního růstu
  • Zaměstnanecké výhody (stravenky, týden dovolené navíc, cafeterie a další)
Odpovědí na tento inzerát dáváte společnosti Bohemia Works a.s. svůj souhlas se zpracováním osobních dat dle zákona č. 101/2000 Sb, o ochraně osobních údajů.
!!!Naše služby hradí pouze klienti nikoliv kandidáti!!!

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2015