Volné pracovní místo  PR MANAŽER/KA

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 17 000–20 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce
  • psaní článků a aktualit pro web i sociální média
  • fotografování a základní úprava fotografií
  • pořádání akcí pro média a komunikace s novináři
  • vedení skladu marketingových předmětů
  • aktualizace webových stránek s ohledem na SEO optimalizaci
Požadavky
  • precizní znalost českého jazyka
  • spolehlivost, smysl pro detail, smysl pro kontrolu, systémovost
  • důslednost a preciznost
  • týmovost, asertivita, komunikativnost, psychická odolnost
  • dovednost v psaní na počítači (rychlá a bezchybná, pravopisně)
  • schopnost umět si vyhledat informace, práce s informačními zdroji
  • časová flexibilita
Zaměstnanecké výhody: letní či zimní tábor pro Vaše dítě zdarma, bezplatné stravování, zajištění ubytování, práci pro společnost, která má v republice jméno a klienti se rádi vracejí

Vhodné pro

Cizince, absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 17.4.2017