Volné pracovní místo  Pracovnice pro převoz hotovosti

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 17 000–20 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Praha
Kontaktní osoba: pan David Javůrek - e-mail: použijte odpovědní formulář
Specifikace požadavků - náplň práce :
-řízení speciálního dodávkového vozidla
-bezpečnostní jištění kolegy
-zajištění komunikace s operačním střediskem
-obsluha speciálního vozidla, střelné zbraně, spojové techniky
-dvousměnný provoz s nepravidelným režimem od pondělí do neděle

požadujeme:
-ukončené střední vzdělání (minimálně vyučen)
-čistý trestní rejstřík
-dobrý zdravotní stav
-zbrojní průkaz k výkonu zaměstnání sk. D (možno vyřídit po nástupu, nutný minim. věk 21 let)
-řidičský průkaz sk. B, (C + profesní průkaz výhodou)
-profesní kvalifikace strážný 68-008-E (zprostředkujeme před nástupem)
-praxe v řízení v Praze výhodou

nabízíme:
-perspektivní zaměstnání v nadnárodní společnosti
-možnost osobního růstu a zvyšování odborné kvalifikace
-příspěvek na stravné
-příspěvek na údržbu uniformy
-příspěvek na pořízení zbrojního průkazu
-náborový příspěvek ve výši 5.000 Kč
-příspěvek na ubytování ve výši 50% z ceny za ubytovnu
-vhodné i pro ženy
-hrubá mzda 17.000 - 20.000 Kč/měsíčně
-nástup ihned

Máte-li zájem zúčastnit se výběrového řízení na tuto pozici, zašlete nám svůj strukturovaný životopis v českém jazyce

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz - sk. B (C + profesní průkaz výhodou)
  • Jiné - zbrojní průkaz sk. D (možno vyřídit po nástupu)

Vhodné pro

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 1.6.2016