Volné pracovní místo  Pracovníci asistenti v chráněné dílně

Firma
Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 7 200 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo pracoviště:
Čestlice, V Oblouku 114, 251 01

Prvotní kontakt:

Upřesňující údaje:
Požadavky na uchazeče/ku:
o Minimálně úplné střední vzdělání, výhodou kvalifikace dle zákona č. 108/2006 Sb. nebo vzdělání a praxe na obdobných pozicích, doložené reference z předchozích pracovišť
o Velmi dobré komunikační schopnosti, empatii, schopnost sebereflexe, zájem o profesní růst
o Zkušenost na podobné pozici vítána
o Praktická zručnost - základní znalost výtvarných a rukodělných technik
o Dovednost práce s PC
o Řidičský průkaz skupiny B vítán - aktivní řidič
Nabízíme:
o Práce v malém kolektivu (4 osoby ve skupině)
o Dohoda o rozložení směn podle individuálních potřeb (vhodné pro rodiče na rod. dovolené, osoby pečující apod.)
o Pěkné pracovní prostředí v designérské dílně, bezbariérový přístup
o Podporu formou supervize týmu a individuální supervize, možnost dalšího vzdělávání
o 7200 Kč hrubá mzda při 0,4 úvazku na pracovní smlouvu na dobu určitou
o Možný finanční postup a přechod na stálý pracovní poměr
o Místo výkonu práce: Čestlice, ulice v Oblouku (výborná dopravní dostupnost MHD)
o Nástup říjen/listopad 2016
Náplň práce:
o Praktická podpora OZP na místě pracoviště v získání praktických rukodělných dovedností, začlenění do kolektivu, osvojení si pracovních návyků z hlediska bezpečnosti práce, pracovního režimu, provozního řádu apod.
o Ve spolupráci se sociálním pracovníkem a koučem vytváří strategii další podpory potřebné k dosažení osobních cílů uživatele
o Předává soc. pracovnímu informace o průběhu poskytování služby
o Účastní se konzultací se zaměstnavatelem, rodinnými příslušníky uživatele služby, s pracovníky spolupracujících programů, služeb, institucí či organizací
o Zaznamenává průběh služby do osobního spisu uživatele služby
o Účastní se porad týmu a rozvojové supervize

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP).

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 1.10.2016 do 30.4.2017