Volné pracovní místo  Pracovníci péče o děti, asistenti pedagogů - steward do našeho školního autobusu

Pracovní poměr Úvazek Brigády
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda od 250 Kč / hodinu

Kontakt: tel.: použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář

Hledáme spolehlivého a zodpovědného stewarda do našeho školního autobusu!

Požadujeme:
Zodpovědný přístup k práci
Komunikativnost a schopnost pracovat s lidmi
Zkušenosti s prací s dětmi výhodou
Čistý trestní rejstřík

Co Vás čeká:
Dohled nad studenty při cestě školním autobusem (menší skupina studentů)
Předání studentů pedagogům na pobočce

Nabízíme:
Pravidelný pracovní čas 7:50 - 8:50 (ranní trasa Smíchov - Brumlovka - Krč) a 15:50 - 16:50 (odpolední trasa Krč - Brumlovka - Smíchov)
Každý všední den kromě školních prázdnin (případně možné pouze některé dny v týdnu)
Odměna 250 Kč / jedna cesta

Vhodné pro:
maminky na mateřské
důchodce
studenty

Pokud máte zájem se připojit k našemu týmu, kontaktujte nás e-mailem nebo na telefonním čísle. Těšíme se na Vaši odpověď!

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Základní vzdělání).

Směnnost

Neurčeno

Pracovní období

od 18.9.2023

Máte zájem o nabídku Pracovníci péče o děti, asistenti pedagogů - steward do našeho školního autobusu?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Kateřina Harcombe z GENIUS SCHOOL s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Pracovníci péče o děti, asistenti pedagogů - steward do našeho školního autobusu

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.