Volné pracovní místo  PRACOVNÍCI PĚSTEBNÍ ČINNOSTI (HPP, DPP)

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Brigády
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 113–150 Kč / hodinu

Popis pracovní nabídky

TŘ Aktualizace 13. 10. 2023 (HPP, DPP)
Náplň práce:
  • pěstování okrasné zeleně, výsadba stromků, stavba oplocení, hnojení, tvarování.
Požadujeme:
  • zdravotní předpoklady pro výkon dané činnosti
  • ŘP sk. B.
Výhodou:
  • znalost práce s JMP (motorovou pilou).
Předem volat na tel. č.: použijte odpovědní formulář nebo zaslat životopis na e-mailovou adresu: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.11.2023

Máte zájem o nabídku PRACOVNÍCI PĚSTEBNÍ ČINNOSTI (HPP, DPP)?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Ing. Petr Kovalský z Ing. Petr Kovalský

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku PRACOVNÍCI PĚSTEBNÍ ČINNOSTI (HPP, DPP)

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.