Volné pracovní místo Pracovníci předvýrobní přípravy staveb

28.7.2016
Pozemní stavitelství Zlín, a. s.
Místo pracoviště
Kúty 3967, Zlín, 760 01, Zlín
Plný úvazek
Minimální vzdělání
SŠ s maturitou
Směnnost
Jednosměnný provoz

Pracovníci přípravy práce pro stavební akce společnosti s celorepublikovou působností
Praxe výhodou
Výhody: stabilní práce, stravenky, příspěvek na dopravu, penzijní připojištění
Zájemci o pracovní místo zasílat životopis na e-mail, hlásit se telefonicky nebo osobně v době od 8:00 do 16:00 hod.

Podobné nabídky práce

Sádrokartonáři, montéři suchých staveb.
Práce ve Zlínském kraji. První kontakt telefonicky na čísle <!--poslatEmail-->v pracovních dnech mezi 8-14!!! Požadujeme: Řidičský průkaz sk. B, spolehlivost, samostatnost, flexibilita.
APT Solution, s.r.o. Zlín Plný úvazek
týden
Pomocní pracovníci ve stavebnictví
Náplň práce: pomocné stavební práce ve Zlínském kraji Požadavky: fyzická zdatnost Výhody: telefon
V a V Systemy s.r.o. K Cihelně 182, Zlín Plný úvazek, Brigády, Brigády
aktivní
Dělníci v oblasti výstavby budov
Pracoviště Zlín Náplň práce: pomocné práce ,na stavbách Požadavky: vzdělání není rozhodující, ŘP sk. B, výhodou, čistý trestní rejstřík Práce je prováděna na stavbách a je fyzicky náročná, musí odpovídat zdravotní stav Hlásit se t ...
Agristav s.r.o. Zlín Plný úvazek
aktivní
Pomocný dělník
Pomocný dělník pro všechny ostatní stavební profese. Kontaktujte emailem.
PRUKON s.r.o. Jateční 169, Zlín Plný úvazek
aktivní
Sádrokartonáři
Sádrokartonáři (sdk podhledy, příčky) Kontaktujte emailem.
aktivní
Dělnící v oblasti výstavby budov
Místo výkonu práce: Olomoucký kraj a stavby po celé ČR. § 92. Kontakt je možný osobně na adrese provozovny Hamerská 633/17, Olomouc každou středu od 11.00 - 13.00 hod, telefonicky nebo e-mailem.