Volné pracovní místo  PRACOVNÍCI PRO VÝROBU

Firma
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 16 000–20 000 Kč / měsíc

z:22.12.2015, zn. vl.: 29.3.2016, a.: 6.1.2016. NÁSTUP IHNED! BAJS PARTNERS LTD - pracovní agentura hledá vhodné pracovníky pro výrobu, nejlépe s vyučením STOLÁŘI A TRUHLÁŘI (vyučení není podmínkou, jde hlavně o práci pro zručné a šikovné zájemce).
Požadujeme: ŘP sk. B, výhodou průkaz na VZV, zručnost, umět pracovat s nářadím - přímočará pila.
Náplň práce: výroba plastových jímek - dělení plastového materiálu, opracování a spojování plastových dílů, kompletace výrobků, řezání a vrtání, práce s nářadím. Zaškolíme a zaučíme uchazeče na danou pracovní pozici.
Nabízíme: práci v perspektivně se rozvíjející společnosti, slušné zacházení a vstřícnost zaměstnavatele, přístup k nadačním příspěvkům. Nadace BAJS na podporu bydlení, stabilní a zajímavé finanční ohodnocení, po zapracování se mzda může navýšit až na 26 000 Kč, ranní směny.
Info.: prosíme uchazeče o zasílání svých životopisů na email: použijte odpovědní formulář kdy do předmětu emailu uveďte "Pracovník pro výrobu - Mošnov".

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.7.2016