Volné pracovní místo  Pracovníci propagace a marketingu

Firma
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 15 000–18 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Osobní schůzka možná pouze po předchozí domluvě!
Životopisy zasílat na e-mail použijte odpovědní formulář - vybraní uchazeči budou pozváni na pohovor
V případě zájmu prosím vyplňte dotazník dostupný na: použijte odpovědní formulář
Vyplněné dotazníky prosím odevzdejte v zalepené obálce označené "centrála - zaměstnání" na libovolné prodejně nebo zašlete mailem na adresu adresu použijte odpovědní formulář Děkujeme
Forma úvazku: hlavní či částečný pracovní poměr, DPP nebo ŽL
Náplň práce:
prezentace firmy v tištěných i online médiích a vyhledávání nových příležitostí
prezentace firmy v oblasti Prahy a na tematicky zaměřených akcích
příprava marketingových kampaní jednotlivých značek a příprava marketingových materiálů pro podporu jednotlivých značek
koordinace přípravy měsíčních akcí pro prodejny, eshop, velkoobchod i klub
příprava vlastních tematických akcí v prodejnách i mimo prodejnu a účast na nich
psaní článků, upoutávek, receptů pro firemní weby, profily, časopis aj.
Základní požadavky:
zájem o zdravou výživu a činnost firmy
SŠ či VŠ se zaměřením na marketing či média, zkušenost s marketingovými aktivitami
výbornou znalost českého jazyka, schopnost psaní textů
pečlivost, zodpovědnost, nápaditost
Předpokládáme:
velmi dobrou znalost trhu se zdravou výživou
dobrou orientaci v prostředí internetu a marketingu
alespoň hovorovou znalost AJ
Vítáme:
psaní všema deseti
kontakty v oboru marketingu.

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 11.5.2015