Volné pracovní místo  Pracovníci specializovaného úklidu a údržby

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 140 Kč / hodinu

Popis pracovní nabídky

PRACOVNÍCI SPECIALIZOVANÉHO ÚKLIDU A ÚDRŽBY
Nástup možný ihned.
Náplň práce: - Práci s profesionální úklidovou technikou - Výškové práce - Strojní čištění koberců, podlah - Specializované úklidové práce pro náročné klienty - Drobné práce při údržbě nemovitostí klientů - Péči a údržbu svěřených pracovních strojů
Požadujeme: - Spolehlivost a pečlivost - Fyzickou zdatnost, manuální zručnost a časovou flexibilitu - ŘP. Skupiny B
Nabízíme: - Nadstandardní mzdu a ohodnocení dle pracovních výsledků - Profesionální zaškolení a pravidelné vzdělávání - Časovou flexibilitu - Řadu firemních benefitů - Práci ve stabilní společnosti
První kontakt: emailem na adresu použijte odpovědní formulář telefonicky na čísle použijte odpovědní formulář , osobně na adrese Křižná 184 , Valašské Meziříčí v čase 08:00 - 14:00
ov. 22.3.

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.4.2024 do 31.3.2025