Volné pracovní místo  Pracovníci technologického úklidu

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 97 Kč / měsíc

Hledáte stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr a rádi byste pracovali ve velké perspektivní společnosti? Přidejte se k nám a pracujte ve Philip Morris!
Společnost ISS Facility Services s.r.o. hledá vhodné pracovníky na pozici pracovníka technologického úklidu do Philip Morris, který je předním výrobcem a prodejcem cigaret v Česku.
Místo práce: Kutná hora - Philip Morris
Pracovní doba: 12hod. směny od 6.00 hod.
Náplň práce: mytí a vysávání konstrukcí, mytí prvků výrobního zařízení, čištění výrobního zařízení, odsávání prachu, stěhování, likvidace vzniklých incidentů úklidu, práce s paletovým vozíkem
Požadujeme: min. výuční list, manuální zručnost, dobrý fyzický stav (odolnost proti stresu, zátěž hlukem, práce ve výškách), pečlivost, samostatnost, zručnost, důslednost, časová flexibilita, schopnost práce v týmu, schopnost a ochota učit se novým věcem
Nabízíme: dlouhodobou spolupráci, odpovídající mzdové ohodnocení (97 kč/hod), kvalitní zaškolení na pracovišti, zajištění pracovních pomůcek a oblečení, nástup možný ihned, příspěvek na stravování formou stravenek
V případě zájmu pište na uvedený email, případně volejte v PO - PÁ v 8-17hod.
Místo výkonu práce: Vítězná 1, Kutná Hora

Vhodné pro

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 1.11.2017