Volné pracovní místo  Pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení

Firma
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda od 25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo pracoviště:
  • Obchodní 101, 251 01 Čestlice, Praha - východ

Prvotní kontakt:
-tel.: použijte odpovědní formulář v prac. dny od 09:00 do 12:0

Upřesňující údaje:
Náplň práce:
  • vyřizování objednávek
  • vyhledávání obchodních partnerů pro import/export zboží z/do ČR a dalších zemí EU a Blízkého Východu
  • nabízení a předvádění zboží
  • komunikace s dodavateli a příjemci zboží
  • administrativní práce
Požadavky na zaměstnance:
  • komunikativní - časově flexibilní - schopný se rychle učit novým věcem - spolehlivý
Znalost angličtiny a francouzštiny nebo perštiny výhodou (většina obchodních partnerů mluví anglicky a persky).
Svůj životopis zašlete v českém a anglickém jazyce na: použijte odpovědní formulář použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.2.2018