Volné pracovní místo  Pracovníci v sociálních službách

Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda od 25 530 Kč / měsíc

Nástup možný ihned nebo dle dohody. Nepřetržitý provoz ve dvousměnném režimu (nerovnoměrné rozvržení pracovní doby), pondělí - neděle, 12 hodin/směna.

Náplň práce:
  • Poskytování přímé obslužné péče u osob s mentálním a kombinovaným postižením.
  • Poskytování pomoci při osobní hygieně, podávání stravy, běžných činnostech v domácnosti.
  • Spolupráce na individuálním plánování péče o klienta nebo přímé plánování péče.
  • Aktivizační činnost s klienty.

Požadavky:
  • Vzdělání splňující požadavky dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách.
  • Trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost.
  • Vztah k lidem s postižením.
  • Zodpovědný přístup k práci, spolehlivost, samostatnost, pracovitost.
  • Výhodou zkušenosti s péči o lidi s postižením.
  • Výhodou akreditovaný kurz pracovníka v sociálních službách.
  • Výhodou řidičský průkaz skupiny B.

Nabízíme:
  • Podpora dalšího vzdělávání a rozvoje.
  • 25 dnů dovolené v kalendářním roce a 5 dnů dodatkové dovolené v kalendářním roce.
  • Příspěvek FKSP a zaměstnavatele na stravování.
  • Příspěvek FKSP na penzijní připojištění nebo doplňkové penzijní spoření.

Telefonický kontakt je možný v pracovní dny 6:30-15:00.

Benefity

  • Dovolená navíc

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Základní vzdělání).

Směnnost

Nepřetržitý provoz

Pracovní období

od 1.5.2024

Máte zájem o nabídku Pracovníci v sociálních službách?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Adéla Štalmachová, DiS. z Sociální služby pro osoby se zdravotním postižením, příspěvková organizace

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Pracovníci v sociálních službách

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.