Volné pracovní místo  Pracovníci kontaktu se zákazníkem

Firma
Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 18 000–30 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pozice: pracovníci kontaktu se zákazníkem
Vhodné na zkrácený pracovní úvazek.
polečnost TeleSim rozšiřuje své působení na nové projekty za účelem úspor klienta a proto hledá vhodné kandidáty na danou pozici.
Hledáme lidi, kteří to myslí s prací vážně!
Šikovné lidi na nový projekt, kteří rozšíří řady našeho týmu a nebojí se nových zkušeností.
Náplň práce:
Nic složitého! Péče o stávající a nové zákazníky, analýza jejich potřeb a optimalizace využívaných služeb za účelem její úspory. Vedení drobné administrativy.
Co potřebujete:
základní dovednost práce na PC, znalost prostředí na internetu - uživatelsky, komunikační dovednosti, příjemné vystupování, schopnost jednat s klienty, ochota a schopnost učit se novým věcem, dlouhodobá spolupráce, časová flexibilita, nekonfliktnost, asertivita, samostatnost a především zodpovědnost k práci.
Co nabízíme:
pevnou mzdu + atraktivní bonusový systém, možnost využití firemních slev na telekomunikační služby, příjemný kolektiv a pracovní prostředí, solidní jednání, pevná pracovní doba Po-Pá 8:00 - 16:30 s možností variabilního řešení, pracoviště v centru Příbrami, práce na HPP. Na projekty řádně zaškolíme.
Nástup možný ihned. Mzda: od 18 000,- Kč do 30 000,- Kč
Kontaktní osoba:
Milan Simak, telefonní číslo: použijte odpovědní formulář . V případě Vašeho zájmu zašlete profesní životopis na e-mail: použijte odpovědní formulář Těšíme se na Vás!
Místo výkonu práce:TeleSim spol. s r.o.-provozovna, Gen. R. Tesaříka č.p. 253, Příbram I

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 27.12.2021