Volné pracovní místo  Pracovníci zahradního e-shopu

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 20 000–25 000 Kč / měsíc

Náplň práce: objednávání a příjem zboží po stránce fyzické i administrativní, balení zásilek a expedice zboží, denní komunikace se zahradkáři (mail, telefon, chat…), sprava administrace e-shopů - denní prace s počítačem - nutné rychle a zkušené ovladání, kontrola skladových zásob v e-shopech, odesílání zboží Česká pošta, Geis, atd., zodpovídá za stav skladu, provádění inventury skladu, řídí menší tým podřízených

Požadavky: komunikační dovednosti na pokročilé úrovni, povědomí o zahrádkářských potřebách a pěstování rostlin výhodou (ne podmínkou), zvládá práci pod tlakem, chuť do práce, manuální zručnost
Vstřícnost, ochota učit se novým věcem, schopnost samostatné i týmové práce, smysl pro detail, chápání věcí v souvislostech, ovládání PC na pokročilé úrovni podmínkou

Výhody: možnost stabilního a dlouhodobého zaměstnání včetně kariérního růstu, perspektivní a zajímavou práci v mladém tvůrčím kolektivu, pružnou pracovní dobu s pevnou částí - jen ranní směny, odpovídající ohodnocení

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 6.3.2024

Máte zájem o nabídku Pracovníci zahradního e-shopu?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Mgr. Lukáš Tobolák z Mag.rer.coc.oec. Lukáš Tobolák

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Pracovníci zahradního e-shopu

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.