Volné pracovní místo  Pracovník Back Office / zákaznické centrum

Firma
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda od 20 000 Kč / měsíc

V případě zájmu o nabízenou pozici zašlete svůj životopis a souhlas se zpracováním osobních údajů podle z. č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů na adresu: použijte odpovědní formulář

Pracovník Back Office / zákaznické centrum
Náplň práce
" Obsluha zákaznické linky (nejedná se o aktivní prodej)
" Řešení různých typů zákaznických požadavků (reklamace, dotazy…)
" Řešení neplatičů
" Zajištění chodu kanceláře
" Běžná administrativa spojená s chodem společnosti
" Komunikace s obchodními zástupci
Požadujeme
" Minimální SŠ vzdělání
" Odolnost vůči stresu a flexibilitu
" Praxe v administrativě vítána
" Výbornou znalost práce s počítačem (Internet, Microsoft Office - zejména Excel, Word)
" Samostatný písemný projev na úrovni, schopnost tvůrčího psaní
" Vysokou pečlivost, odpovědnost a spolehlivost
" Schopnost týmové práce
Nabízíme
" Pracovní smlouva na dobu neurčitou
" Motivační platové ohodnocení (hrubá mzda 20 tis. Kč + finanční bonusy)
" Zajímavou a různorodou práci v prostředí, kde se "neustále něco děje"
" Příjemné pracovní prostředí a mladý kolektiv
" Zaměstnanecké benefity (občerstvení na pracovišti, firemní akce, odborná školení)
" Místo výkonu práce - Brno
" Nástup možný ihned

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 20.2.2017