Volné pracovní místo  pracovník back office

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 1 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce
Správa a údržba výrobních a obchodních zakázek společnosti
Spolupráce při tvorbě a vyhodnocení výrobních a obchodních plánů
Přípravu reportů, analýz po potřeby obchodního a výrobního oddělení
Koordinace obchodního a výrobního oddělení, kontrola skladových zásob a výrobních termínů

Požadujeme:
Perfektní znalost produktů MS Office, zejména Excel (kontingenční tabulky, funkce, grafy) a PowerPoint
Anglický jazyk slovem i písmem
Předchozí praxi v obchodním oddělení výrobní společnosti, administrativě či prodeji, zkušenosti se zpracováním velkého množství dat
Strukturovanost a pečlivost, smysl pro detail
Dobré komunikační a vyjednávací dovednosti, asertivní chování

Nabízíme:
Zajímavou práci
Zázemí stabilní společnosti
Dobré platové ohodnocení
Možnost dalšího profesního rozvoje

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • Práce s PC - plánovací software
  • Práce s PC - grafické programy

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 18.8.2014 do 13.10.2014