Volné pracovní místo  PRACOVNÍK BACK OFFICE

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 20 000–25 000 Kč / měsíc

Významné nakladatelství JIRI MODELS a.s., působící 27 let na mezinárodním trhu, s obratem 150 mil. Kč a oceněné společností The Walt Disney Company za nejlepší produktové portfolio, hledá kandidáta/kandidátku s výrazným talentem a chutí dělat s námi svět barevnější.
Pracovník Back Office
Nabízíme:
" zázemí stabilní české firmy
" samostatnou a různorodou práci
" motivující mzdové ohodnocení
" přátelské a otevřené prostředí
" možnost seberealizace
" být součástí dynamicky rozvíjející se firmy
" práci s atraktivními výrobky v dětských motivech
Náplň práce:
" práce s prodejními objednávkami
" práce s kartami a cenami zboží v informačním systému
" správa listingu u klíčových zákazníků
" administrativa spojená s licencemi
" evidence smluv s klíčovými zákazníky
" zajišťování přepravy v rámci ČR
" základní reporting obchodních výsledků
Požadujeme:
" minimálně středoškolské vzdělání ukončené maturitou
" zkušenosti v oboru administrativy, logistiky, zákaznického servisu
" znalost práce na uživatelské úrovni MS Excel, MS Word, ochota učit se nové IS
" velmi dobré komunikační a organizační dovednosti
" proaktivní přístup k práci
" analytické schopnost, orientace na detail
" znalost anglického jazyka na úrovni B1

První kontakt e-mailem na použijte odpovědní formulář po 1. kole výběrového řízení budou uchazeči, kteří splní uvedené požadavky, kontaktováni k osobnímu pohovoru.

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.10.2017