Volné pracovní místo  Pracovník - balení a příprava polotovarů - Mladá Boleslav

Lokalita Mladá Boleslav
Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 25 000 Kč / měsíc

Pro našeho klienta, výrobní společnost v Mladé Boleslavi, hledáme vhodné kandidáty na pozici Pracovník - balení a příprava polotovarů.

Náplň práce:

zajištění polotovarů pozic určených k odeslání do kooperace dle předaného seznamu
přeprava polotovarů na expediční místo (Výroba forem a zápustek)
kontrola rozměrů, jakosti a označení polotovarů
přesun polotovarů na přepravní paletu za využití manipulační techniky
fixace polotovaru na přepravní paletu s ohledem na eliminaci poškození při přepravě, překrytí ochrannou balící folií, označení zásilky
nakládka/vykládka dílů do/z kooperace na/z přepravního vozidla s využitím manipulační techniky
komunikace s plánovačem (výroba forem a zápustek)

Požadavky:

komunikace – český jazyk slovem i písmem
vlastnosti – samostatnost, zodpovědnost, přirozená inteligence, manuální zručnost
zákonné předpisy – vazačský a jeřábnický průkaz, řidič manipulačního vozíku do 3,5 t

Co nabízíme:

zázemí zavedené společnosti
práce na hlavní pracovní poměr
mzda cca 25000 Kč/měsíc dle zkušeností
pracovní oblečení a pomůcky
zajištění ubytování v případě větší vzdálenosti od pracoviště
nástup po domluvě

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis na e-mail: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 1.7.2016