Volné pracovní místo  PRACOVNÍK/-CE ČISTÍRNY - ŽEHLÍŘ/-KA

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 14 000–20 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

PRACOVNÍK/-CE ČISTÍRNY - ŽEHLÍŘ/-KA
  • PP na dobu neurčitou, nástup od 1. 7. 2016
  • Je pro Vás důležité, aby to, co děláte, mělo smysl a práce za vámi byla vidět? Posilujeme tým srdcařů, co se nebojí práce ve firmě s tradicí a se skvělou reputací čištění oděvů. Staňte se novým členem nejlepší Čistírny oděvů v Praze! Určitě uspějí ti, kteří mají chuť učit se novým věcem, jsou produktivní v kterémkoliv věku, jsou rádi mezi lidmi a milují trochu adrenalinu.
  • Náplň práce: jednání se zákazníky, profesionální žehlení, čištění a praní prádla, kompletování. Práce není vhodná pro leváky z důvodu konstrukce strojů.
  • Požadujeme: dobrý zdravotní stav, spolehlivost, bezúhonnost. Odborné znalosti nebo vzdělání v oboru jsou výhodou! V naší práci je důležitá zručnost a zdravý selský rozum. Všechno ostatní vás naučíme!
  • Ti, co uspějí, získají stabilní a velmi zajímavou práci, za dobré výsledky jsou dobře odměněni, čeká je osobní i pracovní růst a tým profesionálů.
  • V případě zájmu kontaktujte: Janatová Dagmar, tel.: použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.7.2016