Volné pracovní místo  Pracovník/-ce kontaktního centra

Firma
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 12 000–15 000 Kč / měsíc

Životopis zasílat s fotografií na email použijte odpovědní formulář
Stylové call centrum v Praze hledá do týmu novou posilu na pozici PRACOVNÍK KONTAKTNÍHO CENTRA. Netradiční firemní identita Vám konečně ukáže, že i práce může být zábavou. Telemarketing děláme jinak. Tak, aby nás bavil.

Náplň práce:
Vaším úkolem bude spolupráce na projektech společnosti. Aktivní a pasivní projekty
Vedení administrativy spojené s hovory

Nabízíme:
Motivující ohodnocení fixní příjem 10tis. + prémie 1 - 10tis.Kč a kvartální prémie + poukázky do TESCA
Práce na HPP i DPP, brigádně
Soutěže o hodnotné ceny (kosm. balíčky, víkendové pobyty, peníze na ruku…)
Zábavnou práci v moderním prostředí
Vstupní a průběžná školení
Zázemí stabilní dynamicky se rozvíjející tuzemské společnost
Pravidelná pracovní doba PO - PÁ 8.00 - 16.30 hod, nebo možnost individuální plánování směn

Požadujeme:
Zkušenost v oblasti call centra výhodou (ne podmínkou)
Komunikační a prezentační dovednosti
Příjemný hlas a vystupování
Uživatelská znalost práce na PC
Samostatnost, spolehlivost, aktivita
Organizační schopnosti
Vysoké pracovní nasazení

Pokud Vás tento inzerát zaujal a splňujete naše očekávání, zašlete Váš životopis s fotografií na email použijte odpovědní formulář Poté Vás budeme kontaktovat.

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.8.2014