Zařazeno v oborech:
Výroba a průmysl
Pozice:
Dělník ve výrobě
Lokalita:
Jičín
Zveřejnil:
Úřad práce Jičín
Může se Vám hodit:
Dělník ve výrobě Jičín

Volné pracovní místo PRACOVNÍK/-CE MONTÁŽNÍ SKUPINY

13.9.2016
Okna Macek s.r.o.
Místo pracoviště
Lidické náměstí 55, Nové Město, 506 01, Jičín
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vyučení
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

PRACOVNÍK/-CE MONTÁŽNÍ SKUPINY – pracoviště Jičín.
Životopisy zasílejte výhradně na e-mail: poslat email Do předmětu e-mailu napište MONTÁŽNÍ SKUPINA – Jičín.
Požadavky: ŘP skupiny B, NUTNÁ PRAXE minimálně 2 roky, manuální zručnost, spolehlivost, ochota učit se novým věcem, zdravotní způsobilost.
Náplň práce: montáž plastových, dřevěných a hliníkových oken a dveří, interiérových dveří, garážových vrat a jednotlivých doplňků.
Nabízíme: práci ve stabilní společnosti s 20-ti letou historií, práce na hlavní pracovní poměr, služební auto a mobil k dispozici, výdělek až do výše 35.000,–Kč (dle vymontovaných zakázek).

Podobné nabídky práce

Brouseni plastovych dilu /Tirolsko, Salzburg
Brouseni plastovych dilu nejenom pro automobilovy prumysl
HOGO GmbH Tirolsko a Salzburg Plný úvazek
aktivní
(126) Snadná práce - 16 000Kč čistého + ubytování zdarma
pracoviště a ubytování v LIBERCI výroba dílů pro klimatizační jednotky a montáž klimatizačních jednotek práce vhodná i pro ženy
EDYMAX SE Liberec XXIII-Doubí, Liberec Plný úvazek
dnes
Dělnice/Dělník ve výrobě zdravotnických materiálů - NÁBOROVÝ PŘÍS...
• příprava komponentů pro výrobu • kompletace operačních setů • práce v třísměnném provozu
HARTMANN - RICO a.s. Malá Bukovina 50, Chvalkovice 552 0... Plný úvazek
dnes
Slévárenský dělník 24 000kč + ubytování zdarma 800600200
pracoviště v Liberci s ubytováním lití a opracování hliníkových odlitků, obsluha lis.stroje (jeho údržba a čištění) kontrola kvality výrobků a zadávání informací do výrobního PC systému. Rovnání, broušení, balení a manipulace s od ...
EDYMAX SE Liberec, okres Liberec Plný úvazek
včera
Bor u Tachova - 24 000Kč čistého, strava zdarma + ubytování
naučíš se výrobu a potahování autosedaček pro BMW řady 5 a 7
EDYMAX SE Bor u Tachova, okres Tachov Plný úvazek
včera
Operátoři Mladá Boleslav 26.000,-Kč
Výroba Auto Chladičů
JOB AGENCY NVJ-EU s.r.o. Česká republika Plný úvazek