Volné pracovní místo  Pracovník/ce obchodního útvaru

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 25 000–45 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

z: 13.11.2023
Náplň práce:
  • hlavní pracovní náplní je aktivní vyhledávání zákazníků v oblasti nákupu nástrojů, malosériových dílů a obrábění.

Požadavky:
  • nezbytná je alespoň základní orientace ve čtení technických výkresů, obecný přehled,
  • příjemné, reprezentativní vystupování,
  • orientace v oblasti strojírenského průmyslu,
  • aktivní znalosti AJ a vlastnictví ŘP sk."B".

Mzda bude určena dle vzdělání a praxe uchazeče, část mzdy je závislá na objemu zajištěných zakázek.

Zaměstnanecké výhody:
  • stravenky zdarma, 5 týdnů dovolené a další.

Kontakt: p. Radka Pavlíčková,
telefonicky na čísle: použijte odpovědní formulář , Po - Pá od 08:00 - 14:00 hod.,
e-mail: použijte odpovědní formulář

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 3.1.2024

Máte zájem o nabídku Pracovník/ce obchodního útvaru?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Bc. Radka Pavlíčková z FORMPROJEKT, spol. s r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Pracovník/ce obchodního útvaru

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.